Ar-Çim Ticaret Ltd., 2010 yılında kurulmuş olan bir aile şirketidir. Solar Bahçe Lambaları ithalatı ve satışı ile çalışma hayatına başlayan Ar-Çim, 2011 yılında dünya çapında birçok ülkeye ürün satışı yapan HATKO DOKUMA TEKSTİL İNŞ. TAAH. VE  TİC. LTD.  Ltd şirketinin KKTC yetkili bayisi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

2011 yılında yaklaşık 6,500 m2, 2013 yılında 10,700 m2 sentetik çim satışı ve uygulaması yaparak kendini geliştirmiştir.

2011 yılında Yakın Doğu Üniversitesi’nin halı sahasını yenilemiş, 2012 yılında Lefkoşada STAR 2 belgeli YUSUF KAPTAN futbol sahasını ve İnönü Belediyesi’nin halı sahasını, 2013 yılında ise Yine STAR 2 belgeli Değirmenlik Belediyesi  katkılarıyla SADIK CEMİL FUTBOL SAHASI’ nı HATKO ürünleri ile yaptırmıştır.

2013 yılında yeni adresine taşınan AR-ÇİM, sentetik çim ithalatı, satışı ve uygulaması yanında, bahçe peyzajı ile ilgili olarak, bahçe aksesuarları. Dekoratif Taşlar, Kayrak Taşları,  Wood cips, satışına ds başlamıştır.

AR-ÇİM  Ticaret Ltd. Şti., sizlere her zaman güler yüzlü, dürüst ve kaliteli hızmet vermek için kolları sıvamıştır. Deneyimli elemanları ile mükemmel uygulamalara imza atmıştır ve atmaya devam edecektir.